NASZA FIRMA

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, MET-EUROSYSTEM stale powiększa listę zadowolonych Klientów. Współpraca z największymi producentami branży metalowej stanowi naszą dumę i motywację do mierzenia się
z coraz wyższymi wymaganiami dotyczącymi ich produktów. W pełni zaangażowany personel, przemyślane inwestycje oraz stały i zrównoważony rozwój pozwoliły nam na wypracowanie jednej z najsilniejszych przewag konkurencyjnych -zdolność do szybkiej adaptacji w stosunku do dynamicznie zachodzących zmian oraz rosnących wymagań branży metalowej. Reputacja firmy MET-EUROSYSTEM w Europie to gwarancja jakości i silna karta przetargowa w produkcji na rynku polskim i zagranicznym. Naszym celem jest przekuwanie pomysłów w gotowe produkty dzięki bliskiej współpracy z Klientem, użyciu optymalnych rozwiązań i najnowszych możliwości technologicznych.

NASZE MOŻLIWOŚCI

Jesteśmy wykonawcą najwyższej jakości produktów ze stali czarnej, nierdzewnej, aluminium, profili i rur. Naszymi Klientami są firmy z całej Europy. Wszystkie projekty wdrażane są z najwyższą starannością, a dla pracowników firmy celem najważniejszym jest zaspokajanie potrzeb klienta.
Oferujemy współpracę na zasadzie umów kontraktowych, które gwarantują stronom najwyższy poziom usług. Współtworzymy projekty z Klientem lub pracujemy bezpośrednio na powierzonej dokumentacji. Potrafimy zarządzać łańcuchem dostaw – od zamawiania materiałów, produkcję własną, kooperację usług, do organizacji transportu do klienta. Pracujemy zadaniowo - każdy z naszego zespołu skupia się na swoim obszarze i wykonuje zadania zgodnie ze swoimi kompetencjami. W rezultacie daje nam to możliwość bycia firmą innowacyjną, dla której nie ma produktów i usług, których nie da się wykonać (w ramach prowadzonej działalności).

DLACZEGO MY?

  • Zaangażowanie i chęci naszej kadry
  • Skuteczność w działaniu dzięki podążanu za najnowszą technlogią
  • Bliska współpraca z klientem
  • Odpowiedzialność

Zapraszamy do obejrzenia filmiku o MET-EUROSYSTEM i integracji procesów
systemem VENDO.ERP, który powstał właśnie dzięki naszej współpracy z dostawcą
systemu.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej